PRIS: fr. 26 508:- | Offertförfrågan |
Den kompakta bordsplottern ValueCut II 600 täcker det bredaste utbudet av applikationer för skylttillverkning: traditionell vinylskärning för bokstäver, konturskärning av förtryckta dekaler och stansning för att skapa individuella dekaler.
Marabu säljer Mutoh ValueCut II 600. Teckna ett serviceavtal i samband med ditt köp för att säkerställa att din maskin presterar som bäst alltid.
Mutoh ValueCut II 600 används för en mängd olika applikationer inom skylt- och grafikindustrin. Här är några vanliga användningsområden:
Dessa applikationer gör ValueCut II 600 till ett mångsidigt verktyg för både professionella och hobbyanvändare.
Mutoh HydrAton 1642 är designad för att möta en mängd olika marknadskrav och kan användas för flera applikationer. Här är några exempel: