Mara_Website_Header_LY1_10373c.jpg
Bookmark and Share
September 2013

Missa inte chansen att vinna en Apple Ipad Mini!

Boka ett möte under Sign Scandinavia i Marabu´s monter med en av våra säljare, innan den 17/9, så är du automatiskt med i utlottningen av en Ipad Mini efter mässan.

Boka mötet och kom till vår monter så kan en Ipad Mini bli din!

Välkommen att ringa eller mejla idag!

 

Nedan finner du våra säljare som kommer vara på plats under samtliga dagar (17 - 19/9) på Sign Scandinavia i monter C:10

 

Lars Nilsson, +46 (0)703 54 82 02, lars.nilsson@marabu.se

Stefan Nilsson +46 (0)703 54 82 10, stefan.nilsson@marabu.se

Ulf Nilsson +46 (0)703 54 82 13, ulf.nilsson@marabu.se

Svante Pernestam +46 (0)703 54 82 11, svante.pernestam@marabu.se

Roy Nebrelius +46 (0)703 54 82 05, roy.nebrelius@marabu.se

Daniel Ericols +46 (0)704 26 27 31, daniel.ericols@marabu.se

Kjell Karlsson +46 (0)703 54 82 12, kjell.karlsson@marabu.se