Marabu plant in Tamm, Germany;
Marabu plant in Tamm, Germany;
Screen Printing;
Digital Printing;
Pad Printing
Bookmark and Share
September 2013

Ett stort tack till alla er som besökte vår monter under Sign Scandinavia i veckan!

Vi vill även säga grattis till Mattias Adolfsson på NRA Repro AB som blev vinnaren i vår tävling och därmed ägare till en ny Ipad Mini!

 

Har ni några frågor eller funderingar kring det ni såg i vår monter är ni välkomna att kontakta våra säljare nedan.

Lars Nilsson,  +46 (0)703 54 82 02, lars.nilsson(at)marabu.se

Stefan Nilsson +46 (0)703 54 82 10, stefan.nilsson(at)marabu.se

Ulf Nilsson  +46 (0)703 54 82 13, ulf.nilsson(at)marabu.se

Svante Pernestam +46 (0)703 54 82 11, svante.pernestam(at)marabu.se

Roy Nebrelius +46 (0)703 54 82 05, roy.nebrelius(at)marabu.se

Daniel Ericols +46 (0)704 26 27 31, daniel.ericols(at)marabu.se

Kjell Karlsson +46 (0)703 54 82 12, kjell.karlsson(at)marabu.se